Stacja Biologiczna UG Aktualności Plener rzeźbiarski - fotorelacja z dnia otwartego

Plener rzeźbiarski - fotorelacja z dnia otwartego

W dniu 23 września 2017 roku w trakcie trwania pleneru rzeźbiarskiego "Wyspa w granicie" wszyscy zainteresowani mogli przyjrzeć się pracy artystów rzeźbiarzy. Atrakcjami dnia otwartego były także: wykład Waldemara Nocnego dotyczący historii Wyspy Sobieszewskiej oraz pogadanka Błażeja Bojarskiego na temat granitu i innych skał.

Autorem fotorelacji jest Karolina Chmurzyńska.

ORGANIZATORZY:

Lokalna Organizacja Turystyczna - Wyspa Sobieszewska, Stacja Biologiczna Uniwersytetu Gdańskiego, Miasto Gdańsk, Związek Harcerstwa Polskiego

PARTNERZY:

GAK Wyspa Skarbów, Hotel Orle, Pensjonat Stara Wędzarnia, Ochotnicza Straż Pożarna w Sobieszewie, EBUD Wypożyczalnia Sprzętu, Przystań „Ptasi Raj”

PATRONAT HONOROWY: JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego, JM Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Prezes Okręgu Gdańskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

PATRONI MEDIALNI: Trójmiasto.pl; gdańsk.pl

Ostatnio modyfikowane: 25.09.2017