Stacja Biologiczna UG Aktualności Z parafina inaczej - warsztaty

Z parafiną inaczej - warsztaty oraz zaproszenie na Święto Światła

21 października 2017 r. w godz. 12.00 – 15.00 „Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Stacja Biologiczna Wydziału Biologii UG zaprosiły zainteresowane osoby na warsztaty artystyczne Z PARAFINĄ INACZEJ.

Oto jakie cudeńka udało nam się stworzyć pod okiem instruktorki Wyspy Skarbów, Pauliny Llera Arias. Na parafinę można było spojrzeć także od strony biologiczno-kosmetycznej, a zdobyte o jej działaniu informacje sprawdzić w praktyce w czasie zabiegu pielęgnacyjnego na dłonie.

Efekty pracy uczestników warsztatów będzie można podziwiać podczas Święta Światła, organizowanego w Gdańskim Archipelagu Kultury Wyspa Skarbów:

26 października 2017 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
zaprasza na warsztaty artystyczne

ŚWIĘTO ŚWIATŁA

W programie: ROZMOWA / KONCERT

• godz. 18.00:

„Światło mądrości w kulturze judeo-chrześcijańskiej”
- spotkanie z filozofem, prof. nadzw., dr hab. Adamem Karpińskim

O doświadczeniu rozmowy o śmierci i sposobach radzenia sobie z nią, gdy odchodzą najbliżsi... opowie Anna Jędrzejczyk - Dyrektor Medyczny Hospicjum Pomorze Dzieciom

- pytania od publiczności przy gorącym napoju kakaowym z chili i strawą -

• godz. 20.00 - CEREMONIA DŹWIĘKU

Koncert medytacyjno-relaksacyjny w wykonaniu Soundlove Medicine (Krzysztof Lottig i Kinga Ulanowska).
Wstęp: 10 zł.

Więcej o wydarzeniu na: